More than 95% of websites have accessibility issues. We need to do better, we need a different approach. Rian shares her concerns and opinion. The post We need to talk about WCAG. appeared first on Level Level....

Lees verder op Level Level Blog »

0 Facebook shares 0 104 Twitter shares 104 104
Level Level Blog

Cookies? Hoe ga je om met de wet en hoe geef je de melding visueel weer? Hoe sturend wil je zijn of hoeveel respect heb je voor privacy? In hoeverre wil je informatie van de bezoeker opslaan en zo ja, met welk doel? The post Duizend en één manieren om...

Lees verder op Level Level Blog »

10 Facebook shares 10 0 Twitter shares 0 36
Level Level Blog

Mike werkt voor zijn opleiding Mediatechnologie als stagiair developer mee in ons team. Hij kan zich geen leven zonder internet voorstellen, maar hij wordt ook steeds bewuster van zijn online privacy. Mike gaat nu al 2 maanden door het leven als Level-Lev...

Lees verder op Level Level Blog »

16 Facebook shares 16 0 Twitter shares 0 32
Level Level Blog

We hebben weer een nieuwe aanwinst. Vanaf juli komt Niels ons team versterken als front-end én back-end developer. Voordat hij begint hebben we hem natuurlijk even een aantal belangrijke vragen gesteld. Meet Niels! The post Niels komt ons team versterken...

Lees verder op Level Level Blog »

17 Facebook shares 17 0 Twitter shares 0 23
Level Level Blog

We waren aanwezig op het Digital Marketing Live! event van Emerce. Lees hier meer over de talk van Ingmar de lange, hoe 'Digitaal de funnel op z'n kop zet'. The post Niet lullen, maar doen! appeared first on Level Level Rotterdam....

Lees verder op Level Level Blog »

0 Facebook shares 0 0 Twitter shares 0 19
Level Level Blog

Vorig jaar was het Sevilla, dit jaar zitten we in Wenen met het hele team voor WordCamp Europe 2016. Na een dagje zon, sightseeing, schnitzel, bier en 19.000 op de stappenteller zijn we klaar voor de WordCamp Europe bubbel. The post WordCamp Europe 2016 i...

Lees verder op Level Level Blog »

0 Facebook shares 0 0 Twitter shares 0 18
Level Level Blog

Vorig jaar was het Sevilla, dit jaar zitten we in Wenen met het hele team voor WordCamp Europe 2016. Na een dagje zon, sightseeing, schnitzel, bier en 19.000 op de stappenteller zijn we klaar voor de WordCamp Europe bubbel. The post WordCamp Europe 2016 i...

Lees verder op Level Level Blog »

0 Facebook shares 0 0 Twitter shares 0 18
Level Level Blog

We beginnen het nieuwe schooljaar met twee nieuwe stagiaires! Marc Zijderveld komt ons ondersteunen met zijn development skills. The post Meet Marc Zijderveld – onze tweede nieuwe stagiaire appeared first on Level Level Rotterdam....

Lees verder op Level Level Blog »

16 Facebook shares 16 0 Twitter shares 0 18
Level Level Blog

Forms on your website give visitors the possibility to contact you, log in, order products and much more. How to enhance their accessibility? The post Enhancing the accessibility of a plugin, a use case – WordCamp Europe 2021. appeared first on Leve...

Lees verder op Level Level Blog »

0 Facebook shares 0 13 Twitter shares 13 13
Level Level Blog

The post Let’s make the web accessible for everyone – The A11Y Collective appeared first on Level Level....

Lees verder op Level Level Blog »

0 Facebook shares 0 12 Twitter shares 12 12
Level Level Blog
Aangeboden door: https://hjwebdevelopment.nl/